Italský malíř 2. poloviny 19. století
Párové krajiny s Vesuvem; Pohled na Neapol s Vesuvem, signováno vpravo dole Solari, olej/plátno, 25 x 44 cm, lehce poškozený rám; Pohled na Salerno s Vesuvem, signováno vlevo dole Solari, olej/plátno, 25,5 x 43,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 55.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |